Instagram’da takip ettiklerim artıyor – Uygulama kaldırma

İster istemez bir uygulamayı hesabınıza bağladınız..  Mesela telefonunuza Instagram takipçileriniz hakkında ya da Instragram’ınızı özelleştirme, daha farklı amaçlarda kullanmak için özel ve bilgi veren bir uygulama yüklediniz, bu uygulamayı hesabınıza erişmesine izin verdiniz ve daha sonra bu uygulama ister istemez sizden habersiz, sizin hesabınızdan başka kişilere takip istekleri göndermeye başladı ve siz de bu problemden kurtulmak istiyorsunuz. Tamam, problemi çözmek çok basit.

1- https://instagram.com/accounts/manage_access adresine girip hesabınızla giriş yapın.

2- Bu sayfada, daha önceden hesabınıza bağladığınız uygulamalar ekrana gelir, buradaki uygulamaların erişimini iptal etmek için “Erişimi iptal et” butonuna tıklayıp ve ardından onay için EVET‘e tıklamanız yeterli.

 

Böyle olunca, artık Instagram hesabınızda izinsiz otomatik takipler yaşanmayacaktır hem de hesabınızı güvene almış oluyorsunuz. Bu işlemden sonra Instagram şifrenizi değiştirmenizi öeririm.

Sosyal ol, paylaş!
  0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

  Instagram’da takip ettiklerim artıyor – Uygulama kaldırma hakkinda 4 yorum mevcut

  1. OKAN dedi ki:

   kardeşim bende 2 tane uygulama erişim sağlamış iptal et diyorum bir sayfa çıkıyor bişey yüklenmiyor beyaz kalıyor sayfa geri gidiyorum uygulama hala duruyor şifreyi değiştirdim bi faydası olmadı

   • emre dedi ki:

    aynı sıkıntı bende de var ama halledemedim bi yardımcı olur musunuz ?

    • zdaylan dedi ki:

     Bugüne kadar çalışırken yorum yapmadınız ama çalışmayınca neden yorum yapmak işinize geliyor? Linke tıkladığınız sayfa değişmiş olabilir ya da geçici bir süreliğine kapalı olabilir.

  2. Ece dedi ki:

   ya ben bunu trelden yapmıştım o yuzden simdi napabilirim 🙁

  Bir Cevap Yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir