Kullanım Koşulları

ZDAYLAN.COM’U ZİYARET EDEN TÜM KULLANICILAR AŞAĞIDAKİ KOŞULLARI KABUL ETMİŞ SAYILIR

1- GÜVENCE & VERİLERİNİZE OLABİLECEK ZARARLAR VE SORUMLULUK

KÂR AMACI GÜTMEYEN BU SİTE (ZDAYLAN.COM) 2007’DEN BİRÇOK KONUDA ZİYARETÇİLERİNE YARDIMCI OLMUŞTUR, HER ZAMAN ÇOĞU TEKNOLOJİ İLE ALAKALI OLAN BİRÇOK KONU HAKKINDA ZİYARETÇİLERİ İÇİN GÜZEL VE KULLANIŞLI GÖNDERİLER PAYLAŞMIŞTIR HİÇBİR ZAMAN KARŞI TARAFA KÖTÜ NİYETLİ PAYLAŞIMLARDA BULUNMAMIŞ HATTA BUGÜNE KADAR ZİYARETÇİLERİNDEN BU KONU İLE İLİŞKİN ŞİKAYETLER DAHİ ALMAMIŞTIR.

2- VERİLERİNZE OLABİLECEK ZARARLAR VE SORUMLULUKLAR

BEN ZÜBEYİR DAYLAN (ZDAYLAN.COM) OLARAK, BURADA GÜVENLİK, AĞ, YAZILIM VS.. GİBİ BİRÇOK KONU HAKKINDA KULLANICILARIM İÇİN FAYDALI PAYLAŞIMLAR YAPMAKTAYIM ANCAK PAYLAŞMAKTA OLDUĞUM BU MAKALELER, KULLANICILARIMIN KENDİLERİ TARAFINDAN UYGULAYACAĞI HATALI BİR UYGULAMA OLMASI TAKDİRDE KENDİ VERİLERİNE ZARAR VEREBİLMELERİ MÜMKÜNDÜR. BUNLAR BİR “KULLANICI HATASI” OLDUĞU İÇİN KENDİLERİNİN SORUMLULUĞU OLARAK KABUL EDİLİR, DOLAYISIYLA NE ZÜBEYİR DAYLAN, NE ZDAYLAN.COM NE DE HOSTING SAHİPLERİ SORUMLU TUTULABİLİR. ANCAK BU FAYDALI MAKALELERİ GÖNLÜMDEN PAYLAŞAN BİRİ OLARAK BURADAN KULLANICILARIMA BENİMLE İLETİŞİME GEÇME İMKANI DA VERİYORUM, ÜCRET ALMADAN KALPTEN YARDIMCI OLUYORUM, AYRICA BU DURUMDA ALTERNATİF BİR SEÇENEĞİNİZ DAHA VAR; KONUYA YORUM YAPMAK DA İŞİNİZİ GÖRÜR.  YORUM YAPIP KONU HAKKINDA SORULARINIZI SORABİLİRSİNİZ.

HATIRLATMA: ÖNERİLERİNİZ VEYA ŞİKAYETLERİNİZ İÇİN BENLE İLETİŞİME GEÇEBİLİRSİNİZ.

3- KOPYALAMA İZNİ

ZDAYLAN.COM KENDİ SAYFALARINDA KOPYALAMA ENGELİ GETİRECEK JAVASCRIPTLER KULLANMAMAKTADIR, AVRUPAİ BİR ANLAYIŞLA KULLANICILARINI YAZI VE GÖRSEL MATERYALLER OLDUĞU GİBİ TÜM İÇERİKLERİ KOPYALAMAKTA ÖZGÜR BIRAKMAKTADIR ANCAK BU KOPYALAMA ÖZGÜRLÜĞÜNÜN BİR AMACI VARDIR;

KOPYALAMA KULLANIM HAKKINIZ:

EĞER DERS OLARAK ÇALIŞIYORSANIZ; SLAYTINIZA KOPYALAYABİLİR VE BUNDAN İŞİNİZİ GÖREBİLİRSİNİZ

KAYNAK BELİRTEREK; MAKALELERİMİ, YAZILARIMI VE GÖRSEL MATERYALLERİMİ SİTENİZDE KAYNAK GÖSTEREREK PAYLAŞABİLİRSİNİZ  (MAKALENİN GERÇEK  KAYNAĞI (SAYFA ADRESİ ÖRN: ZDAYLAN.COM/KONU-ADRESI)

BEN SAHİBİ OLDUĞUM BU SİTE ÜZERİNDE KENDİ EMEĞİMLE MAKALELERİMİ SİZLER İÇİN HAZIRLIYORUM DAİMA KENDİ YAZIMLA YAZIYORUM VE BUNUN İÇİN KENDİ ZAMANIMI HARCIYORUM, DOLAYISIYLA; BURADA İLGİNİZİ ÇEKEN YAZILARI,MAKALELERİ VEYA GÖRSEL MATERYALLERİ KAYNAK GÖSTERMEDEN KENDİ SİTENİZ İÇİN YAYIMLADIĞINIZ TESPİT EDİLDİĞİ DURUMDA GEREKİRSE SİZDEN TÜM YASAL HAKLARIMI ARARIM.

TAVSİYE: SİZ SİZ OLUN; EĞER DÜRÜST İSENİZ DİĞER İNSANLARIN EMEĞİNE ZARAR VERMEYİN, KENDİ TECRÜBELERİNİZİ KENDİNİZ KENDİ SİTENİZDE PAYLAŞIN.