AdBlock ile site ve video reklamlarını engelleyin!

AdBlock ile site ve video reklamlarını engelleyin!
Reklam
[instagram-feed]

Google Chrome’un en popüler eklentisi haline gelen AdBlock, sitelerde bulunan rahatsız edici reklamları ve ayrıca izlediğniz bazı videolarda çıkan can sıkıcı reklamları kaldırmanıza yarıyor.  Mesela bir video izleyeceksiniz fakat videodan önce size 15-40 saniyelik reklam gösteriliyor. Bu tarz reklamlar gerçekten canınızı sıkıyorsa bu eklentiyi mutlaka denemelisiniz demek ki..

AdBlock   |   İndir

NOT: Her reklama karşı koruduğu yoktur ama bir çok site için geçerlidir. Bu bir Google Chrome eklentisidir. Eklentinin çalışması için en azından bir Google Chrome yazılımı sisteminizde yüklenmiş olmalı.

 

 

Sosyal ol, paylaş!

  Instagram'dan @zdaylan kullanıcısını takip edin:

  0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
  Instagram'dan @zdaylan kullanıcısını takip edin:

  Reklam
  zdaylan
  zdaylan
  Yazar hakkında:  Mehmet Zübeyir Daylan - İstanbul, TR 1 Kasım 1990'da Bakırköy'de dünyaya geldim. Bahçelievler İlköğretim okulunda ilkokul (2002), Küçükçekmece Yeşilyuva İlkokul'da ortaokul (2005) eğitimini bitirdim. Liseyi 2007 yılında Okyanus Koleji'nde okurken bıraktım daha sonra düz lise olarak açıktan okumaya devam ettim. 2017 yılında liseden mezun olduktan sonra, eğitimde şu anki konumum olan Beykent Üniversitesi'nde Grafik Tasarım bölümünde eğitim almaya başladım. Daha önce BilgeAdam'da yani bir bilişim-dijital kursunda Grafik Tasarım, Web Tasarım, 3D modelleme, Bilgisayar Programcılığı, Sistem ve Ağ uzmanlığı, Microsoft Office,Yabancı Dil: İngilizce gibi birbirinden farklı derslerden eğitimimi tamamladım ve bazı sertifikalara sahip oldum. Video & film prodüksiyon ve animasyonda da belli bir yere kadar tecrübelerim bulunmaktadır.  Köpeğimi,bilgisayarları, teknolojiyi, havacılığı, gezmeyi, futbolu (özellikle Fenerbahçe'yi) severim.
  YAZARA AİT TÜM YAZILAR
  BİR YORUM YAZIN

  This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

  Henüz yorum yapılmamış.