Anahtarlık kamera incelemesi

Grafik Tasarım - Beykent Üniversitesi - 1990 doğumlu, grafik tasarım, 3D modelleme, yazılım ve animasyonla ilgilenir. Ayrıca Grafikbu.com'da grafik tasarım hizmetleri verir.

Tabii ki ilk kez keşfettiğim bir cihaz değil, aslında genel olarak her tanıttığım incelemeler ilk keşfettiğim ürünler değiller ama bu bahsedeceğim kamerayı ben yıllar önce keşfettim sırf hava çekimi amacı olsun diye aldım çünkü kendisi hafif ve küçük olması hava çekimleri sırasında uçacak olan nesneye (drone , uçurtma ya da uçan balon diyelim) yük anlamında zorluk getirmeyecek anlamına geliyor.

IMG_0790

Anahtarlık kamera nedir?

Casus olarak kullanılabilinen gizli bir kameradır. Birisi ile görüşmenizi kaydetmek istiyorsunuz yine kaydı başlatır cebinize atarsınız sanki arabanızın anahtarıymış gibi ceketinizin cebinde durur sesleri video kaydı ile kaydedersiniz.

IMG_0793

Özellikleri

  • Gizli olarak casusluk işlemeye yarar
  • 4 GB’a kadar hafıza kartı destekler
  • 2 saat pil ömrü
  • USB ile şarj edebilme

Bu cihazı kendi kılıfından çıkarıp daha hafife indirebilirsiniz. Mesela droneunuza yapıştırabilirsiniz. Daha farklı amaçlarınızda da kullanabilirsiniz.

IMG_0798IMG_0801IMG_0799IMG_0800IMG_0795

IMG_0796Video

Fotoğraf kalitesi

SUNP0008

Nereden alınır?

Gittigidiyor.com üzerinden “anahtarlık kamera” yazıp uygun fiyatlarda bulabilirsiniz. Yalnız hafıza kartı 4 GB üzeri desteklememektedir buna dikkat edin.  Yurt dışından bakıyorsanız o zaman ebay gibi sitelerden “Key chain camera” arayın bulursunuz.

Video & Fotoğraftaki zamanı değiştirmek mümkün mü?

Video ve fotoğrafta sağ altta gördüğünüz tarih ve saati gösteren bilgi aslında yanlış girildiği için 2104 gibi yanlış yılı ve yanlış saati göstermektedir. Kendim ayarlayabilirdim ama uğraşmadım burada amaç, sizlere video ve fotoğraf kalitesini göstermek ve cihaz hakkında bilgiler sunmaktır. Fakat tarih ve saati değiştirmeniz gerekirse, hafıza kartınızın ana dizinine TAG adında bir not defteri açın ve içine  2016-01-12 21:40:12 yazıp not defterini kaydettiğimde tarih ayarlarını yapmış olacağım. 2016(yıl)-01(gün)-12(ay)-21(saat):40(dakika):12(saniye) biraz daha detaylı olsun yine de anlatabilmişimdir umarım.

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Yazarı instagram'da takip edin

zdaylan.com yapımı ve güvencesiyle, GrafikBu.com hizmetinize açılmıştır.


Web Tasarım - Blog hizmetleri - E-Ticaret Sitesi - 3D Modelleme - Logo Tasarım - Video Prodüksiyon - Kurumsal Kimlik gibi, daha çok grafik tasarım ağırlıklı ürünlerimize göz atabilirsiniz.

GrafikBu.com'u ziyaret etmek için tıklayın >>

BİR YORUM YAZIN

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.