Bir site sahibi ile iletişim kurma

Bir site sahibi ile iletişim kurma

Diyelim bir sitede sizi rahatsız eden bir içerik gördünüz ve kaldırılmasını istiyorsunuz ya da başka bir nedenle site yöneticileriyle görüşmek istiyorsunuz.. Peki nasıl iletişim kurabilirsiniz? bunun için 3 tane kullanışlı alternatif var;

 • Bize ulaşın veya İletişim gibi sayfalardan iletişime geçmeyi deneyin

Bu iletişim sayfaları elbette her sitede olmayabiliyor, eğer siz aradığınız sitede bu seçeneği uygulayamıyorsanız yani iletişim sayfasını bulamadıysanız hiç canınızı sıkmayın, 2. seçeneği deneyin.

 • Site domain bilgilerini sorgulayıp yöneticilerin email adreslerine ulaşın

whois.domaintools.com adresinden site domain sorgulayıp yöneticilerin kayıtlı email adreslerini görebilirsiniz. Bazı siteler bu iletişim bilgilerini güncellemiyor olabilir eğer iletişim bilgileri görülmüyorsa aşağıdaki seçeneği uygulayın.

 • Sitenin barındırma (hosting) hizmeti aldığı şirket ile iletişime geçin

Yine whois.domaintools.com adresinden sorguladığınız sitenin detaylarında hosting barındırma şirketinin email ve telefon bilgileri mutlaka vardır. Onlardan, görüşmek istediğiniz sitenin yönetici iletişim bilgilerini vermelerini rica edebilirsiniz.

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Yazarı instagram'da takip edin

zdaylan.com yapımı ve güvencesiyle, GrafikBu.com hizmetinize açılmıştır.


Web Tasarım - Blog hizmetleri - E-Ticaret Sitesi - 3D Modelleme - Logo Tasarım - Video Prodüksiyon - Kurumsal Kimlik gibi, daha çok grafik tasarım ağırlıklı ürünlerimize göz atabilirsiniz.

GrafikBu.com'u ziyaret etmek için tıklayın >>

zdaylan
Grafik Tasarım - Beykent Üniversitesi - 1990 doğumlu, grafik tasarım, 3D modelleme, yazılım ve animasyonla ilgilenir. Ayrıca Grafikbu.com'da grafik tasarım hizmetleri verir.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
BİR YORUM YAZIN

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
 1. Adem Demir dedi ki:

  Merhaba.
  Sitenizde reklam satın almak istiyorum : web tasarımı hakkında makale
  İlgileniyorsanız lütfen söyleyin
  It will be great to have a conversation in English

  Teşekkür ederim

  1. zdaylan dedi ki:

   Merhaba, siteme reklam vermek istiyorsanız bu sayfadaki ( https://www.zdaylan.com/tanitim-yazisi-reklam/ ) formu doldurunuz. Web tasarımı hakkında makale ile ilgileniyor musun derken? başkasının sitesinde mi? kendi sitemde bazen zamanım müsaitse eğer, moralim yerindeyse web tasarımla ilgili makaleler de paylaşmaktayım. Fakat çok sık paylaşmıyorum biraz meslek sırrı olarak kalsın diye geçiyorum ama.. 🙂