Bir site sahibi ile iletişim kurma

Bir site sahibi ile iletişim kurma
Reklam
[instagram-feed]

Diyelim bir sitede sizi rahatsız eden bir içerik gördünüz ve kaldırılmasını istiyorsunuz ya da başka bir nedenle site yöneticileriyle görüşmek istiyorsunuz.. Peki nasıl iletişim kurabilirsiniz? bunun için 3 tane kullanışlı alternatif var;

 • Bize ulaşın veya İletişim gibi sayfalardan iletişime geçmeyi deneyin

Bu iletişim sayfaları elbette her sitede olmayabiliyor, eğer siz aradığınız sitede bu seçeneği uygulayamıyorsanız yani iletişim sayfasını bulamadıysanız hiç canınızı sıkmayın, 2. seçeneği deneyin.

 • Site domain bilgilerini sorgulayıp yöneticilerin email adreslerine ulaşın

whois.domaintools.com adresinden site domain sorgulayıp yöneticilerin kayıtlı email adreslerini görebilirsiniz. Bazı siteler bu iletişim bilgilerini güncellemiyor olabilir eğer iletişim bilgileri görülmüyorsa aşağıdaki seçeneği uygulayın.

 • Sitenin barındırma (hosting) hizmeti aldığı şirket ile iletişime geçin

Yine whois.domaintools.com adresinden sorguladığınız sitenin detaylarında hosting barındırma şirketinin email ve telefon bilgileri mutlaka vardır. Onlardan, görüşmek istediğiniz sitenin yönetici iletişim bilgilerini vermelerini rica edebilirsiniz.

Sosyal ol, paylaş!

  Instagram'dan @zdaylan kullanıcısını takip edin:

  0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
  Instagram'dan @zdaylan kullanıcısını takip edin:

  Reklam
  zdaylan
  zdaylan
  Yazar hakkında:  Mehmet Zübeyir Daylan - İstanbul, TR 1 Kasım 1990'da Bakırköy'de dünyaya geldim. Bahçelievler İlköğretim okulunda ilkokul (2002), Küçükçekmece Yeşilyuva İlkokul'da ortaokul (2005) eğitimini bitirdim. Liseyi 2007 yılında Okyanus Koleji'nde okurken bıraktım daha sonra düz lise olarak açıktan okumaya devam ettim. 2017 yılında liseden mezun olduktan sonra, eğitimde şu anki konumum olan Beykent Üniversitesi'nde Grafik Tasarım bölümünde eğitim almaya başladım. Daha önce BilgeAdam'da yani bir bilişim-dijital kursunda Grafik Tasarım, Web Tasarım, 3D modelleme, Bilgisayar Programcılığı, Sistem ve Ağ uzmanlığı, Microsoft Office,Yabancı Dil: İngilizce gibi birbirinden farklı derslerden eğitimimi tamamladım ve bazı sertifikalara sahip oldum. Video & film prodüksiyon ve animasyonda da belli bir yere kadar tecrübelerim bulunmaktadır.  Köpeğimi,bilgisayarları, teknolojiyi, havacılığı, gezmeyi, futbolu (özellikle Fenerbahçe'yi) severim.
  YAZARA AİT TÜM YAZILAR
  BİR YORUM YAZIN

  This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. Adem Demir dedi ki:

   Merhaba.
   Sitenizde reklam satın almak istiyorum : web tasarımı hakkında makale
   İlgileniyorsanız lütfen söyleyin
   It will be great to have a conversation in English

   Teşekkür ederim

   1. zdaylan dedi ki:

    Merhaba, siteme reklam vermek istiyorsanız bu sayfadaki ( https://www.zdaylan.com/tanitim-yazisi-reklam/ ) formu doldurunuz. Web tasarımı hakkında makale ile ilgileniyor musun derken? başkasının sitesinde mi? kendi sitemde bazen zamanım müsaitse eğer, moralim yerindeyse web tasarımla ilgili makaleler de paylaşmaktayım. Fakat çok sık paylaşmıyorum biraz meslek sırrı olarak kalsın diye geçiyorum ama.. 🙂