Flight Simulator Uçuşlarım – Bangkok inişi

Grafik Tasarım - Beykent Üniversitesi - 1990 doğumlu, grafik tasarım, 3D modelleme, yazılım ve animasyonla ilgilenir. Ayrıca Grafikbu.com'da grafik tasarım hizmetleri verir.
27.12.2015
1.066
A+
A-

Chennai (VOMM) -> Bangkok (BKK)

Airbus A330 – Aeroflot Textures

1bangkok 2bangkok 3bangkok 4bangkok 5bangkok 6bangkok 7bangkok

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Yazarı instagram'da takip edin

zdaylan.com yapımı ve güvencesiyle, GrafikBu.com hizmetinize açılmıştır.


Web Tasarım - Blog hizmetleri - E-Ticaret Sitesi - 3D Modelleme - Logo Tasarım - Video Prodüksiyon - Kurumsal Kimlik gibi, daha çok grafik tasarım ağırlıklı ürünlerimize göz atabilirsiniz.

GrafikBu.com'u ziyaret etmek için tıklayın >>

BİR YORUM YAZIN

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 4 YORUM
 1. Erhan dedi ki:

  FMC programlamadan Default ATC ile uçuş yapıyor arkadaş. Çok amatörce olmuş.

  1. zdaylan dedi ki:

   Amaç nedir? İstediğim gibi uçarım seni ilgilendiren nedir yani? bu uçakta FMC yok FMC uçmak demek profesyonel olmak demek değildir asıl zor uçak kullanımı bu uçaklardır yani sistemsiz in bakalım sana iniş hızı önermesin sana yaklaşma bilgileri vermesin sana hiç bilgi vermesin rahat mı değil mi sen düşün, öyle rahatına düşkün olma.Yanlış anlama inemezsin demiyorum ama sert inersin ya da geneli dilediğin gibi olmaz (büyük ihtimalle) çünkü bu iş bildiğin gibi kolay değil Ben otomatik inişlerden sıkılmış insanım, senin gibi insan tarzı ILS’yi öğrenir öğrenmez ömür boyu ILS iner ama ben ILS de FMC de bilen biri olarak ikisini de kullanmıyorum genelde. Lütfen kendini bir şey zannetme.

 2. Huseyin dedi ki:

  Kullandığınız uçakları nerelerden indiriyorsunuz? Ben avsim den indirdim ama sizin mi kadar güzel değil tavsiye ettiğiniz başka bi site varmı

  1. zdaylan dedi ki:

   Merhaba, ThePirateBay.se adlı torrent sitesinden indirdim bu uçağın adı Simmer’s Sky A330