Flight Simulator X – İngilizce yama – Language.dll

26.02.2014
9.161
A+
A-
Flight Simulator X – İngilizce yama – Language.dll
Reklam
[instagram-feed]

Bazı Flight Simulator kullanıcıları Flight Simulator‘u indirdiğinde veya korsan olarak satın aldığında istemese de Rusça versiyonu yüklüyor çünkü crackli bu kurulumu hazırlayan Rus birisi kendi ülkesinin dil paketini de dahil etmiş bundan dolayı bazıları kendi dilleri Rusça olmasa da Rusça versiyonu ile uçmak zorunda kalıyorlar ben de FSX ile ilk tanıştığımda 2008 yılında

FSX CD‘sini pazardan almıştım 🙂 doğrusu Flight Simulator paranın sonuna kadar hak ediyor ama ilk tanıştığım andı yoksa orijinalını satın alırdım emin olabilirsiniz “aa uçak oyunu” diyip aldığım FSX‘yi nerdeyse her zaman kullanıyorum neyse 2008‘den 1-2 yıl daha hep Rusça kullanmıştım çok lanet bir şey daha sonra İngilizce için çözüm buldum. İngilizce versiyonlu bir FSX‘in ana dizininde bulunan language.dll‘yi sizin için upload ettim

Bu language.dll‘yi indirdikten sonra FSX‘in yüklü olduğu ana dizine atın uçuş sırasında %100 ingilizce olacaktır ancak uçuşu başlatmadan önceki hali hani uçak seçme hava durumu belirleme falan Rusça kalacaktır orası da çok önemli sayılmaz.

İngilizce language.dll dosyasını indirmek için tıklayın.

İndirdikten sonra ana dizine atmayı unutmayın örn: C:\Program Files (x86)\Microsoft Games\Microsoft Flight Simulator X dizinin içine..

FSX görsel anlatımlı eğitim yazılarımı incelemek için tıklayın.

Sosyal ol, paylaş!

  Instagram'dan @zdaylan kullanıcısını takip edin:

  5.00 avg. rating (90% score) - 1 vote
  Instagram'dan @zdaylan kullanıcısını takip edin:

  Reklam
  zdaylan
  zdaylan
  Yazar hakkında:  Mehmet Zübeyir Daylan - İstanbul, TR 1 Kasım 1990'da Bakırköy'de dünyaya geldim. Bahçelievler İlköğretim okulunda ilkokul (2002), Küçükçekmece Yeşilyuva İlkokul'da ortaokul (2005) eğitimini bitirdim. Liseyi 2007 yılında Okyanus Koleji'nde okurken bıraktım daha sonra düz lise olarak açıktan okumaya devam ettim. 2017 yılında liseden mezun olduktan sonra, eğitimde şu anki konumum olan Beykent Üniversitesi'nde Grafik Tasarım bölümünde eğitim almaya başladım. Daha önce BilgeAdam'da yani bir bilişim-dijital kursunda Grafik Tasarım, Web Tasarım, 3D modelleme, Bilgisayar Programcılığı, Sistem ve Ağ uzmanlığı, Microsoft Office,Yabancı Dil: İngilizce gibi birbirinden farklı derslerden eğitimimi tamamladım ve bazı sertifikalara sahip oldum. Video & film prodüksiyon ve animasyonda da belli bir yere kadar tecrübelerim bulunmaktadır.  Köpeğimi,bilgisayarları, teknolojiyi, havacılığı, gezmeyi, futbolu (özellikle Fenerbahçe'yi) severim.
  YAZARA AİT TÜM YAZILAR
  BİR YORUM YAZIN

  This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

  Henüz yorum yapılmamış.