Flight Simulator X – İngilizce yama – Language.dll

26.02.2014
4.817
A+
A-
Flight Simulator X – İngilizce yama – Language.dll

Bazı Flight Simulator kullanıcıları Flight Simulator‘u indirdiğinde veya korsan olarak satın aldığında istemese de Rusça versiyonu yüklüyor çünkü crackli bu kurulumu hazırlayan Rus birisi kendi ülkesinin dil paketini de dahil etmiş bundan dolayı bazıları kendi dilleri Rusça olmasa da Rusça versiyonu ile uçmak zorunda kalıyorlar ben de FSX ile ilk tanıştığımda 2008 yılında

FSX CD‘sini pazardan almıştım 🙂 doğrusu Flight Simulator paranın sonuna kadar hak ediyor ama ilk tanıştığım andı yoksa orijinalını satın alırdım emin olabilirsiniz “aa uçak oyunu” diyip aldığım FSX‘yi nerdeyse her zaman kullanıyorum neyse 2008‘den 1-2 yıl daha hep Rusça kullanmıştım çok lanet bir şey daha sonra İngilizce için çözüm buldum. İngilizce versiyonlu bir FSX‘in ana dizininde bulunan language.dll‘yi sizin için upload ettim

Bu language.dll‘yi indirdikten sonra FSX‘in yüklü olduğu ana dizine atın uçuş sırasında %100 ingilizce olacaktır ancak uçuşu başlatmadan önceki hali hani uçak seçme hava durumu belirleme falan Rusça kalacaktır orası da çok önemli sayılmaz.

İngilizce language.dll dosyasını indirmek için tıklayın.

İndirdikten sonra ana dizine atmayı unutmayın örn: C:\Program Files (x86)\Microsoft Games\Microsoft Flight Simulator X dizinin içine..

FSX görsel anlatımlı eğitim yazılarımı incelemek için tıklayın.

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Yazarı instagram'da takip edin

zdaylan.com yapımı ve güvencesiyle, GrafikBu.com hizmetinize açılmıştır.


Web Tasarım - Blog hizmetleri - E-Ticaret Sitesi - 3D Modelleme - Logo Tasarım - Video Prodüksiyon - Kurumsal Kimlik gibi, daha çok grafik tasarım ağırlıklı ürünlerimize göz atabilirsiniz.

GrafikBu.com'u ziyaret etmek için tıklayın >>

zdaylan
Grafik Tasarım - Beykent Üniversitesi - 1990 doğumlu, grafik tasarım, 3D modelleme, yazılım ve animasyonla ilgilenir. Ayrıca Grafikbu.com'da grafik tasarım hizmetleri verir.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
BİR YORUM YAZIN

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.