GrafikBu.com Web, 3D ve Grafik Tasarım Hizmetleri

Grafik Tasarım - Beykent Üniversitesi - 1990 doğumlu, grafik tasarım, 3D modelleme, yazılım ve animasyonla ilgilenir. Ayrıca Grafikbu.com'da grafik tasarım hizmetleri verir.

GrafikBu.com yenilendi! 

Nedir GrafikBu.com? GrafikBu, bir zdaylan.com yapımı olarak grafik tasarım, web tasarım, 3D modelleme, video prodüksiyon gibi bazı hizmetler sunmaktadır. Güvenli, hızlı ve sağlam kaynak.

Yani?

GrafikBu, bir grafik tasarım fazlasıdır..  Yani grafik tasarımda olup, olmayan benzer görevleri gören, medya, 3D mimari tasarımlar, İngilizce site çeviriler gibi ekstra hizmetler sunmaktadır. Bu blogun sahibi, Zübeyir Daylan tarafından 2017’de açılmıştı. Artık Zübeyir Daylan’ın kendi tasarım ve kodlamalarıyla, özgün, hızlı,güvenli ve kaliteli bir sistem olarak, rahatlıkla sipariş vermenizi ve doğru hizmet almanıza kolaylık sağlar.

Site adresimiz: GrafikBu.com

Ne tür hizmetler verir?

Yukarıda bahsettiğimiz gibi, GrafikBu birçok çeşit hizmet sunar. Bunların bazılarını sizlere özet geçelim:

 

1) Kurumsal Kimlik – Firmanıza özgü renkler ve tasarımlarla çeşit şeyler tasarlayalım!

Bir şirketiniz, kişisel kurumunuz veya bir grup adınıza ilgili kurumun kimlik renklerini, logosunu temsil eden; kartvizitler,defterler, kitapçıklar, bardaklar,zarflar, websiteleri vs.. Gibi birçok şey tasarlayabiliriz. Eğer bir kurumsal kimliğiniz yoksa, kurumunuza özel, sıfırdan yeni bir kimlik, yeni renkler oluştururuz, birçok objeye uygun tasarlarız.

GrafikBu.com/Kurumsal-Kimlik sayfamızda daha fazla detaya ulaşabilirsiniz.

2) Web Tasarım – Özgün içerikli web siteniz olsun!

Kurumsal veya kişisel (şahıs) web sitesi mi açmak istersiniz?

Domain ve hosting ile uğraşmayın, grafik tasarımı ve kodlamalarıyla da uğraşmayın! Sadece arkanıza yaslanın , tek yapacağınız şey, https://www.grafikbu.com/Web-Tasarimsayfasında web tasarım paketlerini incelemeniz ve kendinize uygun olan en iyi paketi seçmeniz.

3) Blog hizmetleri – Blogunuzu kuralım!

Kişisel veya kurumsal bir blogunuz olsun!

Grafikbu.com/Blog-Paketi adresimizde blog paketimizi inceleyebilirsiniz!

  • Yaratıcı bir bloga sahip olun!

Gelişen internet teknolojinin vazgeçilmezi hale gelen internette, neden bir blog siten olmasın? Eğer gezi notlarınız, öğretici makaleleriniz, yemek tarifleri veya kendi günlüğünüz hakkında bazı makaleler yazmak, paylaşmak, kendinizi tanıtmak istiyorsanız mutlaka bir blogunuz olmalı.

  • Ücretsiz blog sitelerinden uzak durun!

WordPress ücretsiz bir sistemdir, burada sadece hosting, domain ve hizmete para ödüyorsunuz ancak kastımız bu değil, ücretsiz blog sitesi açıp sonra blogunun kapanmasıyla karşıtıran, reklam içeren, bandwidth bulunduran acımasız siteler! Bunu kesinlikle tavsiye etmiyoruz. Çünkü o ücretsiz sitelerde olan can sıkıcı reklamlar.. Ve daha doğrusu domain adresinde bile özgür olamanız.. Kesinlikle blogunuzu profesyonel yapmaz, verileriniz güvende olmaz. Blog adresiniz siteadiniz.blogsitesi.com yerine siteadiniz.com olup, daha klasik bir domainle, kaliteli bir hosting sunucusuyla ve WordPress gibi dünyanın en güvenli, en hızlı blog sistemiyle ziyaretçilerinize hazır olsun. Pek, bu hizmeti almaya ne dersiniz?

  • WordPress nedir?

WordPress, ücretsiz bir blog sistemidir. En yakın rakibi Joomla’dır. Fakat WordPress, hızlılıyla, güvenirliğiyle, kalitesiyle, çok kullanışlı eklentileriyle, binlerce temalarıyla geleceğini kanıtlamış, itibar kazanmış bir sistem. Ben bizzat bir GrafikBu tasarımcısı olarak 2008’den beri WordPress kullanırım ve herkese öneririm. Bu sistem sizi asla hayal kırıklığına uğratmaz!

4) Dijital Çizimler – Sevdiklerinizin Portrelerini Çizelim!

GrafikBu.com/Dijital-Çizimler sayfamızda bu hizmeti inceleyebilirsiniz.

Vektörel portre çizimlerimizi kendinize özel veya sevdiklerinize hediyelik olsun diye yaptırabilirsiniz.

3D modelleme ve görselleştirme hizmeti

Artık edineceğiniz bir 3D model dijital tasarım dosyası, sadece dijital dünyada kalmayıp, basım makineleriyle kendi kalıplarına basılabilen, çoğaltılabilen, inşaat, süs ve diğer ihtiyaç araçları olarak kullanabileceğiniz, başlatmaya hazır bir dosya haline gelir. GrafikBu olarak iç ve dış mekan, ürün, eşya, mekan,peyzaj,diğer yapılar, mimari planlar ve render alma gibi birçok alanda 3D modelleme hizmeti sağlayabiliriz.

GrafikBu.com/3D-Modelleme sayfamızda daha fazla detaya ulaşabilirsiniz.

Daha fazla hizmet..

Grafik tasarımdan mimari hizmetlere,mimari hizmetlerden video, çevirmenlik, danışmanlık ve nicelerine.. Daha fazlası için GrafikBu.com/hizmetler sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

 

Sipariş vermek artık çok daha kolay ve güvenli!

Sipariş formlarında, sadece bazı iletişim bilgilerinizi doldurup, sipariş vermek istediğiniz ürünü seçebilir ve siparişinizi bize iletebilirsiniz. Geri dönüşümüzde, eğer anlaşırsak, isteğe göre, ilk başta yarı fiyatını tarafımıza ödeyip, size sunacağımız sunumdan sonra ise geri kalanının ödemesini tamamladığınız durumda teslimatı gerçekleştiririz. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkürler!

 

 

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Yazarı instagram'da takip edin

zdaylan.com yapımı ve güvencesiyle, GrafikBu.com hizmetinize açılmıştır.


Web Tasarım - Blog hizmetleri - E-Ticaret Sitesi - 3D Modelleme - Logo Tasarım - Video Prodüksiyon - Kurumsal Kimlik gibi, daha çok grafik tasarım ağırlıklı ürünlerimize göz atabilirsiniz.

GrafikBu.com'u ziyaret etmek için tıklayın >>

BİR YORUM YAZIN

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.