GrafikBu.com – Grafik tasarım hizmetleri

Grafik Tasarım - Beykent Üniversitesi - 1990 doğumlu, grafik tasarım, 3D modelleme, yazılım ve animasyonla ilgilenir. Ayrıca Grafikbu.com'da grafik tasarım hizmetleri verir.
24.12.2017
3.426
A+
A-

Merhaba herkese, GrafikBu.com, bu site (zdaylan.com)’un bir diğer sitesidir, ayrıca hizmet verecek tasarımcısı da, 10 yıldan fazla grafik tasarım tecrübeleri olup, daa sonra BilgeAdam kurslarından Adobe sertifikaları alan ve üniversite mesleği olarak Grafik Tasarım okuyan, size güven ve kalite gösterecek zdaylan.com’un sahibi, ben.. Yani, Zübeyir Daylan’dır. ? Bu sitemiz üzerinden uygun fiyatlarda grafik tasarım hizmetleri alabilirsiniz.

GrafikBu.com henüz yeni açıldığından şimdilik sadece bazı hizmetlerle sınırlı. Şu an itibariyle sadece az sayıda proje dosyasını satın alıp indirebilirsiniz, ancak bu sayı ilerde daha da arttığı zaman, inanıyoruz ki, müşterilerimiz GrafikBu.com’dan daha da yararlanabilecekler ve memnun kalacaklar. 

GrafikBu.com size aşağıdaki hizmetleri sunuyor:

  • Vektör çizim (Obje, insan, hayvan,yapı çizimi)
  • Logo tasarım (Şirket logosu,kişisel logo, amblem vs..)
  • Web tasarım (Profesyonel web tasarımı)
  • Kartvizit tasarım (Hazır kartvizitler indirebilir veya kendinize özel kartvizitler tasarlatabilirsiniz)
  • Hazır projeler (Bazı üniversiteli arkadaşlar ödevlerine yetişemiyorlar, hazırdan proje indirerek kendi projelerine güç katabilirler, zaman kayıplarını önleyebilirler. Aynı zamanda kendiniz için hazır kartvizit,logo,web tasarım vs.. bulabilirsiniz)

Adresimiz: www.GrafikBu.com

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Yazarı instagram'da takip edin

zdaylan.com yapımı ve güvencesiyle, GrafikBu.com hizmetinize açılmıştır.


Web Tasarım - Blog hizmetleri - E-Ticaret Sitesi - 3D Modelleme - Logo Tasarım - Video Prodüksiyon - Kurumsal Kimlik gibi, daha çok grafik tasarım ağırlıklı ürünlerimize göz atabilirsiniz.

GrafikBu.com'u ziyaret etmek için tıklayın >>

BİR YORUM YAZIN

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.