Hava kirliliğini canlı takip etme sitesi açıldı

Grafik Tasarım - Beykent Üniversitesi - 1990 doğumlu, grafik tasarım, 3D modelleme, yazılım ve animasyonla ilgilenir. Ayrıca Grafikbu.com'da grafik tasarım hizmetleri verir.

TC. Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından hava kirliliği için canlı takip sitesi açıldı. Bu sitede, ilçelerimizde olan hava kirliliğini canlı takip edebilirsiniz.

Takip sitesi -> http://www.havaizleme.gov.tr

Maalesef son zamanlarda insan nüfusunun ve sanayilerin artması, bunların dışında sera gazı kullanımı, doğa katliamları vs.. bir çok nedenlerden dolayı hava kirliliği son derece artmış görülüyor ve bu durum gezegenimizde yaşamakta olan bir çok canlı türleri dahil olmak üzere, birçok insanın da sağlığını etkiliyor. Umarım bu sitenin açılmasıyla beraber, bu konuyla ilgili çalışan ekiplerimiz bu gezegen üzerinde olan hava kirliliği konusunda çözüm bulurlar ve en kısa zamanda daha temiz bir havaya kavuşuruz.

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Yazarı instagram'da takip edin

zdaylan.com yapımı ve güvencesiyle, GrafikBu.com hizmetinize açılmıştır.


Web Tasarım - Blog hizmetleri - E-Ticaret Sitesi - 3D Modelleme - Logo Tasarım - Video Prodüksiyon - Kurumsal Kimlik gibi, daha çok grafik tasarım ağırlıklı ürünlerimize göz atabilirsiniz.

GrafikBu.com'u ziyaret etmek için tıklayın >>

BİR YORUM YAZIN

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.