Instagram hikayelerini gizli (anonim) stalk edin!

30.06.2018
18.420
A+
A-
Instagram hikayelerini gizli (anonim) stalk edin!
Reklam
[instagram-feed]

Arkadaşınız ne yapıyor? arkadaşınız nerede? veya eski sevgiliniz ne yapıyor? gizli ve anonim şekilde onların storylerini stalklamak ister misiniz?  Evet! bu mümkün. 

Eğer insanların storylerini gizlice görüntülemek istiyorsan www.storiesig.com adresine gir, stalk edeceğin arkadaşının Instagram kullanıcı adını yaz. Hepsi bu kadar! dilersen medyayı indirebilirsin bile.

NOT: Stalk edeceğin kullanıcı hesabı gizli hesap ise bu çalışmaz. Kullanıcı kendi hesabını herkese açık olarak ayarlamış olmalıdır.

Sosyal ol, paylaş!

  0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
  Instagram'dan @zdaylan kullanıcısını takip edin:

  Reklam
  zdaylan
  zdaylan
  Yazar hakkında:  Mehmet Zübeyir Daylan - İstanbul, TR 1 Kasım 1990'da Bakırköy'de dünyaya geldim. Bahçelievler İlköğretim okulunda ilkokul (2002), Küçükçekmece Yeşilyuva İlkokul'da ortaokul (2005) eğitimini bitirdim. Liseyi 2007 yılında Okyanus Koleji'nde okurken bıraktım daha sonra düz lise olarak açıktan okumaya devam ettim. 2017 yılında liseden mezun olduktan sonra, eğitimde şu anki konumum olan Beykent Üniversitesi'nde Grafik Tasarım bölümünde eğitim almaya başladım. Daha önce BilgeAdam'da yani bir bilişim-dijital kursunda Grafik Tasarım, Web Tasarım, 3D modelleme, Bilgisayar Programcılığı, Sistem ve Ağ uzmanlığı, Microsoft Office,Yabancı Dil: İngilizce gibi birbirinden farklı derslerden eğitimimi tamamladım ve bazı sertifikalara sahip oldum. Video & film prodüksiyon ve animasyonda da belli bir yere kadar tecrübelerim bulunmaktadır.  Köpeğimi,bilgisayarları, teknolojiyi, havacılığı, gezmeyi, futbolu (özellikle Fenerbahçe'yi) severim.
  YAZARA AİT TÜM YAZILAR
  BİR YORUM YAZIN

  This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. piyades dedi ki:

   Gizlice instagram hikayelerini izleyebilirsiniz
   https://www.picstalker.com/