Instagram hikayelerini gizli (anonim) stalk edin!

30.06.2018
22.609
A+
A-
Instagram hikayelerini gizli (anonim) stalk edin!

Arkadaşınız ne yapıyor? arkadaşınız nerede? veya eski sevgiliniz ne yapıyor? gizli ve anonim şekilde onların storylerini stalklamak ister misiniz?  Evet! bu mümkün. 

Eğer insanların storylerini gizlice görüntülemek istiyorsan www.storiesig.com adresine gir, stalk edeceğin arkadaşının Instagram kullanıcı adını yaz. Hepsi bu kadar! dilersen medyayı indirebilirsin bile.

NOT: Stalk edeceğin kullanıcı hesabı gizli hesap ise bu çalışmaz. Kullanıcı kendi hesabını herkese açık olarak ayarlamış olmalıdır.

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Yazarı instagram'da takip edin

zdaylan.com yapımı ve güvencesiyle, GrafikBu.com hizmetinize açılmıştır.


Web Tasarım - Blog hizmetleri - E-Ticaret Sitesi - 3D Modelleme - Logo Tasarım - Video Prodüksiyon - Kurumsal Kimlik gibi, daha çok grafik tasarım ağırlıklı ürünlerimize göz atabilirsiniz.

GrafikBu.com'u ziyaret etmek için tıklayın >>

zdaylan
Grafik Tasarım - Beykent Üniversitesi - 1990 doğumlu, grafik tasarım, 3D modelleme, yazılım ve animasyonla ilgilenir. Ayrıca Grafikbu.com'da grafik tasarım hizmetleri verir.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
BİR YORUM YAZIN

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. Annete dedi ki:

    Hey! Peki ya Instagram Stories’i görüntülemenize ve hatta fotoğraf ve video indirmenize izin veren bu hizmete ne dersiniz – https://instastories.watch , https://storiesig.me veya https://instasaver.app. Onu duydun mu? Benim için en uygunudur.

  2. piyades dedi ki:

    Gizlice instagram hikayelerini izleyebilirsiniz
    https://www.picstalker.com/