iOS & Android arasında telefon rehberi aktarım işlemi nasıl yapılır?

iOS & Android arasında telefon rehberi aktarım işlemi nasıl yapılır?

Bu konuyu geçen sene (2016 Şubat’ta) açmıştım ama içeriği tamamlamayı unutmuştum ama bugün taslakta kalan bu konuyu görünce tamamlayıp yayınlamaya karar verdim 🙂

Öncelikle bunun birçok yolu var ama ben bugün size en kolay yollarından birinden bahsedeceğim. Yeni bir telefon aldınız veya eski telefonunuza geçtiniz diğer telefonunuzdaki işletim sistemi ya iOS ya da Android ikisinden biridir veya her ikisi de aynı işletim sistemidir hiç fark etmez. Telefon Cihazı A iOS olsun, Telefon Cihazı B Android olsun.

Bu uygulamada tam tersi yani telefon B Android, Telefon A iOS olarak da uygulayabilirsiniz yani kısacası Android’den iOS’a , iOS’tan Android’e kişi aktarma olayı aynı mantıkla yapılabilir. O zaman nasıl yapıyoruz ne yapıyoruz.. Aşağıdaki adımları takip uyguluyoruz 🙂

TELEFON CİHAZI (A)

Bir iPhone olan Telefon A’dan AppleStore’a girip My BackUp uygulamasını indiriyoruz.. Android kullanıyorsak Google Play’den aynı uygulamayı indiriyoruz tabii ki.

-> Uygulama indikten sonra uygulamayı açıyoruz.

-> Kişileri seçip mail ile gönder diyoruz

-> Kendi mail adresinize kişileri gönderiyorsunuz.

TELEFON CİHAZI (B)

-> Az önce (Cihaz A) dan kişilerinizi gönderdiğiniz mail adresinize bu telefonda giriş yapın veya zaten mailiniz kuruluysa kendinize uygulama üzerinden gönderdiğiniz mesajı bu telefonunuz (B cihazında) açın.

-> Mesaj içeriğindeki kişiler eklentisini açın

-> Tüm kişileri (Cihaz B için) telefon cihazınıza yükleyin

 

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Yazarı instagram'da takip edin

zdaylan.com yapımı ve güvencesiyle, GrafikBu.com hizmetinize açılmıştır.


Web Tasarım - Blog hizmetleri - E-Ticaret Sitesi - 3D Modelleme - Logo Tasarım - Video Prodüksiyon - Kurumsal Kimlik gibi, daha çok grafik tasarım ağırlıklı ürünlerimize göz atabilirsiniz.

GrafikBu.com'u ziyaret etmek için tıklayın >>

zdaylan
Grafik Tasarım - Beykent Üniversitesi - 1990 doğumlu, grafik tasarım, 3D modelleme, yazılım ve animasyonla ilgilenir. Ayrıca Grafikbu.com'da grafik tasarım hizmetleri verir.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
BİR YORUM YAZIN

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.