Kullanım Koşulları

ZDAYLAN.COM’U ZİYARET EDEN TÜM KULLANICILAR AŞAĞIDAKİ KOŞULLARI KABUL ETMİŞ SAYILIR

1- GÜVENCE & VERİLERİNİZE OLABİLECEK ZARARLAR VE SORUMLULUK

KÂR AMACI GÜTMEYEN BU SİTE (ZDAYLAN.COM) 2007’DEN BİRÇOK KONUDA ZİYARETÇİLERİNE YARDIMCI OLMUŞTUR, HER ZAMAN GENELLİKLE TEKNOLOJİ İLE ALAKALI OLAN BİRÇOK KONU HAKKINDA ZİYARETÇİLERİ İÇİN GÜZEL VE KULLANIŞLI BİLGİLER PAYLAŞMIŞTIR. HİÇBİR ZAMAN KARŞI TARAFA KÖTÜ NİYETLİ PAYLAŞIMLARDA BULUNMAMIŞ, HATTA BUGÜNE KADAR ZİYARETÇİLERİNDEN BU KONU İLE İLİŞKİN ŞİKAYETLER DAHİ ALMAMIŞTIR.

2- VERİLERİNZE OLABİLECEK ZARARLAR VE SORUMLULUKLAR

BEN ZÜBEYİR DAYLAN (ZDAYLAN.COM) OLARAK, BURADA GÜVENLİK, AĞ, YAZILIM VS.. GİBİ BİRÇOK KONU HAKKINDA KULLANICILARIM İÇİN FAYDALI PAYLAŞIMLAR YAPMAKTAYIM ANCAK PAYLAŞMAKTA OLDUĞUM BU MAKALELER, KULLANICILARIMIN KENDİLERİ TARAFINDAN UYGULAYACAĞI HATALI BİR UYGULAMA OLMASI TAKDİRDE KENDİ VERİLERİNE ZARAR VEREBİLMELERİ MÜMKÜNDÜR. BUNLAR BİR “KULLANICI HATASI” OLDUĞU İÇİN KENDİLERİNİN SORUMLULUĞU OLARAK KABUL EDİLİR, DOLAYISIYLA NE ZÜBEYİR DAYLAN, NE ZDAYLAN.COM NE DE HOSTING SAHİPLERİ SORUMLU TUTULABİLİR. ANCAK BU FAYDALI MAKALELERİ GÖNLÜMDEN PAYLAŞAN BİRİ OLARAK BURADAN KULLANICILARIMA BENİMLE İLETİŞİME GEÇME İMKANI DA VERİYORUM, ÜCRET ALMADAN GÖNÜLDEN YARDIMCI OLUYORUM, DİLERSENİZ İLGİLİ KONUYA YORUMUNUZU BIRAKABİLİRSİNİZ.  YORUM BIRAKIP KONU HAKKINDA MERAK ETTİĞİNİZ SORULARINIZI SORABİLİRSİNİZ.

HATIRLATMA: ÖNERİLERİNİZ VEYA ŞİKAYETLERİNİZ İÇİN BENLE İLETİŞİME GEÇEBİLİRSİNİZ.

3- KOPYALAMA İZNİ

ZDAYLAN.COM BU SİTE, KENDİ TECRÜBE VE GÖRÜŞLERİMİ İÇEREN ÖZGÜN İÇERİKLİ BİR BLOG SİTESİDİR. KESİNLİKLE BURADAN BAŞKA SİTELERE KENDİ YAZILARIM VE MATERYALLERİM DAHİL İZİNSİZ KOPYALANMASINI KABUL ETMEZ.   ANCAK AMACINIZ HERHANGİ BİR SİTEYE KOPYALAMAK DEĞİL DE, SUNUM GİBİ BELGELERİN İÇİNE KOPYALANIP EĞİTİM-ÖĞRENİM YOLUNDA FAYDA GÖRME AMACINDA KULLANILACAK İSE YAZILARIMI VE MATERYALLERİMİ İZİNSİZ KULLANABİLİRSİNİZ.