Logo için en iyi 10 font

16.06.2013
21.061
A+
A-
Reklam
[instagram-feed]

Logo yapmak ve daha yaratıcı bir şeyler ortaya koymak için yapacağınız logoya uygun font bulmanız gerekmektedir. Web sitesi, şirket veya bir marka için logo tasarmlamadan önce bir yazı karakteri bulmanız gerekmektedir.
10 adet paylaştığımız birbirinden güzel fontlar logo yaparken en büyük yardımcınız olacaktır. Fontlar tamamen ücretsizdir. Fontları indirdikten sonra C:/Windows klasörü altındaki Fonts klasörünün içine indirdiğimiz fontu atarak kullanmaya başlayabilirsiniz. Logo yapımı için en güzel 10 adet fontu sizlerle paylaşıyoruz.


1.SPiN Cycle

2.Zealot

3. Alice

4. Teacher_A

5. Karabine

6. Jeopardize

7. EXCEED

8. LED

9. China One

10. Diebel

Sosyal ol, paylaş!

  0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
  Instagram'dan @zdaylan kullanıcısını takip edin:

  Reklam
  zdaylan
  zdaylan
  Yazar hakkında:  Mehmet Zübeyir Daylan - İstanbul, TR 1 Kasım 1990'da Bakırköy'de dünyaya geldim. Bahçelievler İlköğretim okulunda ilkokul (2002), Küçükçekmece Yeşilyuva İlkokul'da ortaokul (2005) eğitimini bitirdim. Liseyi 2007 yılında Okyanus Koleji'nde okurken bıraktım daha sonra düz lise olarak açıktan okumaya devam ettim. 2017 yılında liseden mezun olduktan sonra, eğitimde şu anki konumum olan Beykent Üniversitesi'nde Grafik Tasarım bölümünde eğitim almaya başladım. Daha önce BilgeAdam'da yani bir bilişim-dijital kursunda Grafik Tasarım, Web Tasarım, 3D modelleme, Bilgisayar Programcılığı, Sistem ve Ağ uzmanlığı, Microsoft Office,Yabancı Dil: İngilizce gibi birbirinden farklı derslerden eğitimimi tamamladım ve bazı sertifikalara sahip oldum. Video & film prodüksiyon ve animasyonda da belli bir yere kadar tecrübelerim bulunmaktadır.  Köpeğimi,bilgisayarları, teknolojiyi, havacılığı, gezmeyi, futbolu (özellikle Fenerbahçe'yi) severim.
  YAZARA AİT TÜM YAZILAR
  BİR YORUM YAZIN

  This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  ZİYARETÇİ YORUMLARI - 4 YORUM
  1. Mert dedi ki:

   Kusura bakma ama hepsi birbirinden kötü diyebilirim. Günümüz tasarım alışkanlıklarının çok ama çok dışında kalıyor. Yine de teşekkürler diyelim.

   1. zdaylan dedi ki:

    Gönderi eskidi, 6 yıl geçmiş 🙂 haklısın. Zaten bir logo için 10 adet fonta bakmak yeterli olmaz, daha çok font araştırman lazım, elbet birini logo için uygun bulur ve beğenirsin.

  2. Sanal Kaşif dedi ki:

   Fontları sadece isim olarak değilde örnek resimleri ile paylaşmanız daha etkili olabilirdi naçizane fikrim 🙂 elinize sağlık.

   1. zdaylan dedi ki:

    Aslında resimler vardı fakat benim sunucuma bağlı değildi. Bir süre resim gözükürken daha sonra resimler, kendi sunucularından silindi. Ben ise buradan silmek zorunda kaldım 🙂