Neden bir iPhone satın almamalıyım?

You may also like...

5 Responses

 1. Samsungzede dedi ki:

  Uzun yıllar iPhone kullandım çok memnundum tam da yukarıda anlattıklarınızdan ötürü vazgeçip gidip bir s7 satın aldım ve 5 ay sonrası bir kaza ile telefonum yere yapıştı ekran patladı ve maalesef soluğu Samsung servisinde aldım , 15 gün ızdırapla telefonun ekranının gelmesini bekledim fahiş bir fiyatla ekranın değişimine razı olmama rağmen , müşteri hizmetleri biz ekranınızı yolladık derken servis teki uzun zekalı arkadaşlar hayır gelmedi ne alakası var gelse bekletirmiyiz diyerek bu günler geçti , en sonunda canıma tak etti servise gittim , dedim ki geldimi ekran ? Yok !? O zaman telefonu geri verin kırık mırık yaptırmak istemiyorum ! Cevap: veremeyiz ? ‘ Neden Cevap : telefonu açtık biz !!! Nedeen ? Cevap: kem küm!!! Servis müdürüne bir tanıdık aracılığı ile ulaştık ne hikmetse güya açık olan telefon 1 dakika içerisinde önüme kondu . Lanet ettim ve gittim 2700 tl ödediğim telefonu yok pahasına sattım ve gidip iPhone 7 aldım ve tövbe ettim birdaha Samsung mu ????? Android mi ???? Tövbeeeeee !!!!! Hakkımıda helal etmiyorum haram olsun !!!!! Alacak olana da buradan ve her yerden söyleyeceğim !!!! SAKIN HA SAKIN !!!! Yanından bile geçmeyin !!!!! Düşünün bir ürün çıkartmışsınız patlamış dünyaya rezil olmuşssunuz, elinizde tek kalan prestij ürününüzün hiç bir şekilde arkasında duramıyorsunuz ??? Adam bana 1 yılda da olsa gelir diyebilecek kadar pişkin ???? Rezillik kepazelik başka adı Yok !!! Servisin önündeki otopark görevlisi ile hasbihal ettim çıkışta adamcağız suratımdaki sinirli ifadeyi görünce ister istemez hayırdır dedi aracımı çıkartırken dedim tüküreyim Samsung una da telefonununda… o kadar manidar ki adamcağızın dediği abi sorma bura hep böyle …. yazıklar olsun başka da bişey demiyorum.

 2. Erhan dedi ki:

  Yazı için teşekkürler. 🙂

  iPhone ile gönderilmiştir. xd

 3. Abdurrahman dedi ki:

  Merhaba. Açıklamalarınız için teşekkür ederim. Android sistemi telefonda hangi virüs programını tavsiye edersiniz. Hoşçakal ınız.

  • zdaylan dedi ki:

   Merhaba,

   Uzun süre iPhone kullandığım için ve iPhone’da virüs bulaşmadığından dolayı antivürüs yazılımları yüklemekle uğraşmadığım için maalesef akıllı telefonlarda “hangi antivirüs daha iyi?” sorusu sorulunca bu konuda en iyi cevabı şimdilik veremiyorum ancak tekrar Android’e geçmemle beraber araştırmalarımla AVG ve CM Security’nin en iyilerin arasında olduğunu işittim tabi isimleri ilk defa işitmiyorum ama araştırmamın istatistikleri en çok bunları buldu. Ben bilgisayarda güvendiğim için telefonumda da ESET kullanıyorum. Bu araştırma bu sorunuz üzerine oldu ve ESET’i her an kaldırıp CM Security de kurabilirdim ama babamın telefonundan biliyorum rahatsız edici özellikleri var, arada bir ekrana geliyor şunu bunu temizleme diyor güzel ama gerek yok sistemi boşa yoran yazılımlar istemiyorum ben siz de nasıl isterseniz öyle yaparsınız. İyi akşamlar.

   Bilgilendirme: Oyunların apk’sını bulup indiriyorsanız virüs bulaşır, virüsler genelde oyunlardan bulaşıyor biliyor olabilir olmayabilirsiniz dikkatli olursanız anti-virüs yazılımı yüklemenize de gerek kalmaz bence.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir