Photobucket “3rd party hosting” sorunu ve resimleri kurtarma

Grafik Tasarım - Beykent Üniversitesi - 1990 doğumlu, grafik tasarım, 3D modelleme, yazılım ve animasyonla ilgilenir. Ayrıca Grafikbu.com'da grafik tasarım hizmetleri verir.
20.12.2017
3.623
A+
A-

Yaklaşık 4 yıldır kullandığım Photobucket bana resmen ihanet etti! Bazı resimlerime el koyarmış gibi erişimi kapatıp resimlerin üzerine “Please update your account to enable 3rd party hosting” uyarısı gösterdi. Photobucket’te kullandığım resimlerin %95’i sitemdeki makaleler için kullanıyordum ve böyle bir riskin içinde olduğumu daha önce düşünmüştüm, pek güvenmiyordum açıkçası!  Bir de işin komik yanı, 3rd Party Hosting ücretinin 399 $ olması.. ?

  Hadi oradan be!  Neyse ki ben verilerimizi kurtarmak için ücretsiz çözümünü buldum, artık ihanet etme sırası bende!

Nasıl yapıyoruz? Photobucket’te olan ve 3rd Party almadık diye gizlenen , görünmeyen resimlerimizi kurtarıyoruz ve başka bir sunucuya atıyoruz. Photobucket’ten kurtuluyoruz!  Çok basit!  Google Chrome tarayıcısı kullanmanız gerekmektedir.  Google Chrome tarayıcısı kullanıyorsanız hemen buraya tıklayın ve eklentiyi indirin!

Eklentiyi kurduktan sonra Photobucket hesabınıza veya Photobucket resimlerinizin olduğu sitelere girin, resimlerin sorunsuz yükleneceğini göreceksiniz. Tabi resimler sadece bize görülecek, karşı taraf görmeyecek çünkü buradaki amaç, size karşı gizlenen, size ait olan verileri kurtarmaktır. Bundan sonra ne yaparsanız yapın, Photobucket’a bulaşmayın derim!

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Yazarı instagram'da takip edin

zdaylan.com yapımı ve güvencesiyle, GrafikBu.com hizmetinize açılmıştır.


Web Tasarım - Blog hizmetleri - E-Ticaret Sitesi - 3D Modelleme - Logo Tasarım - Video Prodüksiyon - Kurumsal Kimlik gibi, daha çok grafik tasarım ağırlıklı ürünlerimize göz atabilirsiniz.

GrafikBu.com'u ziyaret etmek için tıklayın >>

BİR YORUM YAZIN

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 4 YORUM
 1. ismet dedi ki:

  İlginç olan ben yeniden ücret ödedim ve 52.1 gb alan aldım. şimdi yine aynısı oluyor. bunu anlayabildinizmi. hala 3.rd party upgrade diyor. ben ingilizce anlamadığım için ne yapacağımı da bilemedim. bana sunulan 3 plandan 59.9 dolar olanını aldım yani.hala niye böyle

  1. zdaylan dedi ki:

   3rd party paketinden satın almanızı istiyor, o da 300 ya da 399 USD. Muhtemelen disk kapasitesini arttırma gibi özellikleri içeren bir paket almışsın. Benim İngilizcem olmasa ben de o hatayı yapabilirdim. Onlara ulaşmayı dene, iade etmelerini iste. Bu çok kazık bir şey. Burada paylaştığım eklentiyle git bütün resimlerini kurtar, bir daha bulaşma bunlara inşallah batarlar!

 2. ismet dedi ki:

  Ama bu sadece size böyle görünecektir. diğer insanlar sizin gördüğünüz gibi göremeyecekler. değilmi

  1. zdaylan dedi ki:

   Biliyorum ama buradaki amaç resimlerimizi kurtarmak içindir. Resimlerinizi kurtarıp başka servera atın ve Photobucket’ten kurtulun. 300 USD para istiyorlar utanmadan.