Smart TV | “Screen Mirroring çalışmıyor” sorunu ve çözümü

09.02.2016
51.634
A+
A-
Smart TV | “Screen Mirroring çalışmıyor” sorunu ve çözümü

Genel olarak telefonlarımızda oluşabilen bir problemdir. Çözüm için ilk başta Google Play’den Screen Mirroring Patch adlı bir uygulamayı indirin. İndirme tamamlandıktan sonra uygulamayı açınca Patch butonuna basmanız gerekebilir eğer basılmıyorsa gerek yoktur demektir o halde sisteminizi yani telefonunuzu yeniden başlatın.

Daha sonra TV’nizi çalıştırın ve telefonunuza dönün, telefonunuzdaki bir görsele gelip “Paylaş” butonuna tıklayın. Açılan pencerede bu görseli neyle paylaşmak istediğiniz sorulacak siz de “Wi-Fi Direct” seçin. Wi-Fi Direct ile TV’nizin Wi-Fi’sine bağlanın sonra TV’nizin ekranına bakın, TV’niz size “XXX telefonu bana bağlanmak istiyor onaylıyor musunuz?” diye soracak “EVET”‘e tıklayın

İş bitmiştir.. Artık bağlantı kuruldu, şimdi her hangi bir görselin üzerine gelip “Screen Mirroring” logosuna tıkladığınızda görüntü anında TV’nize yansıyacaktır.

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Yazarı instagram'da takip edin

zdaylan.com yapımı ve güvencesiyle, GrafikBu.com hizmetinize açılmıştır.


Web Tasarım - Blog hizmetleri - E-Ticaret Sitesi - 3D Modelleme - Logo Tasarım - Video Prodüksiyon - Kurumsal Kimlik gibi, daha çok grafik tasarım ağırlıklı ürünlerimize göz atabilirsiniz.

GrafikBu.com'u ziyaret etmek için tıklayın >>

zdaylan
Grafik Tasarım - Beykent Üniversitesi - 1990 doğumlu, grafik tasarım, 3D modelleme, yazılım ve animasyonla ilgilenir. Ayrıca Grafikbu.com'da grafik tasarım hizmetleri verir.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
BİR YORUM YAZIN

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
 1. Kemal dedi ki:

  Arçelik a32 modeli televizyon intel wireless display telefon samsung baglanamadi hatası pc den oluyo telefonu kabul etmiyor. .

  1. Müslüm dedi ki:

   Merhaba ben samsung marka ev aldım
   Telefonumda samsung ama tv ye bağlayamıyorum.imei attım diye tv kabul etmiyor.bu sorunu çözme imkanınıniz var mi