Twitter’a erişim engeli mobil üzerinden nasıl kaldırılır?

zdaylan

Yazar hakkında:  Mehmet Zübeyir Daylan - İstanbul, TR 1 Kasım 1990'da Bakırköy'de dünyaya geldim. Bahçelievler İlköğretim okulunda ilkokul (2002), Küçükçekmece Yeşilyuva İlkokul'da ortaokul (2005) eğitimini bitirdim. Liseyi 2007 yılında Okyanus Koleji'nde okurken bıraktım daha sonra düz lise olarak açıktan okumaya devam ettim. 2017 yılında liseden mezun olduktan sonra, eğitimde şu anki konumum olan Beykent Üniversitesi'nde Grafik Tasarım bölümünde eğitim almaya başladım. Daha önce BilgeAdam'da yani bir bilişim-dijital kursunda Grafik Tasarım, Web Tasarım, 3D modelleme, Bilgisayar Programcılığı, Sistem ve Ağ uzmanlığı, Microsoft Office,Yabancı Dil: İngilizce gibi birbirinden farklı derslerden eğitimimi tamamladım ve bazı sertifikalara sahip oldum. Video & film prodüksiyon ve animasyonda da belli bir yere kadar tecrübelerim bulunmaktadır.  Köpeğimi,bilgisayarları, teknolojiyi, havacılığı, gezmeyi, futbolu (özellikle Fenerbahçe'yi) severim.

You may also like...

2 Responses

  1. Anonim dedi ki:

    Bu konuyla pek alakalı değil ama birşey sormak istiyorum. Ben twitter ımın Android için twitter uygulamasının erişimini kaldırmıştım ve şimdi mobilden twitter a giremiyorum. Tekrar erişime nasıl açılacağını veya tekrar nasıl mobilden twitter a girebileceğimi biliyorsanız yardımcı olabilir misiniz ?

    • zdaylan dedi ki:

      Twitter erişimini işletim sisteminin ayarlarından mı yoksa bir uygulamadan mı kaldırdın onu sen daha iyi bilirsin ama hangisinden ayarlamışsan oraya gidip bu sefer engeli kaldır yapman gerekiyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.