Uçak ve havalimanı tasarımım – Büşra Daylan Uluslararası Havalimanı

zdaylan
Yazar hakkında:  Mehmet Zübeyir Daylan - İstanbul, TR 1 Kasım 1990'da Bakırköy'de dünyaya geldim. Bahçelievler İlköğretim okulunda ilkokul (2002), Küçükçekmece Yeşilyuva İlkokul'da ortaokul (2005) eğitimini bitirdim. Liseyi 2007 yılında Okyanus Koleji'nde okurken bıraktım daha sonra düz lise olarak açıktan okumaya devam ettim. 2017 yılında liseden mezun olduktan sonra, eğitimde şu anki konumum olan Beykent Üniversitesi'nde Grafik Tasarım bölümünde eğitim almaya başladım. Daha önce BilgeAdam'da yani bir bilişim-dijital kursunda Grafik Tasarım, Web Tasarım, 3D modelleme, Bilgisayar Programcılığı, Sistem ve Ağ uzmanlığı, Microsoft Office,Yabancı Dil: İngilizce gibi birbirinden farklı derslerden eğitimimi tamamladım ve bazı sertifikalara sahip oldum. Video & film prodüksiyon ve animasyonda da belli bir yere kadar tecrübelerim bulunmaktadır.  Köpeğimi,bilgisayarları, teknolojiyi, havacılığı, gezmeyi, futbolu (özellikle Fenerbahçe'yi) severim.
13.08.2013
2.497
A+
A-

3 Ağustos günü bir grafik tasarımı yapmaya karar vermiştim Uçakla alakalı olacak ama güzel bir grafik olacak diye kafayı taktım.. İlk başta ne çizeceğim belli değildi, havacılık sevdiğim için aklıma uçaklardan başka bir şey çizmek gelmiyordu ve sadece bir uçak çizimi için odaklanmıştım. İlk olarak kafama göre bir uçak çizdim ve daha sonra arkasına rahmetli kardeşimin Büşra Daylan adını taşıyan bir havalimanı, gökyüzü ve şehir görünümü de çizdim.

Bu tasarımımda kullandığım programlar:

 • Adobe Photoshp CS5
 • Adobe Illustrator CS5

İlk çizimim: Bulutlu ve sisli.

969389_10151729901097200_1924423771_n

2. Çizim: Güneşli

sunny

Instagram'dan @zdaylan kullanıcısını takip edin:

3. Çizimim: Gece

Ve son çizim: Kendimi de çizmeye karar verdim. Elimde Guarana içeceği bulunuyor. Böylece uçağın önünde şık bir poz olduğunu düşünüyorum 🙂

Yüksek kalite ile son çizimim (1600 x 1200)

Sosyal ol, paylaş!

  0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
  Instagram'dan @zdaylan kullanıcısını takip edin:

  Reklam
  BİR YORUM YAZIN

  This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

  Henüz yorum yapılmamış.