Ülkemiz için S-400 alınmalı mı?

zdaylan

Yazar hakkında:  Mehmet Zübeyir Daylan - İstanbul, TR 1 Kasım 1990'da Bakırköy'de dünyaya geldim. Bahçelievler İlköğretim okulunda ilkokul (2002), Küçükçekmece Yeşilyuva İlkokul'da ortaokul (2005) eğitimini bitirdim. Liseyi 2007 yılında Okyanus Koleji'nde okurken bıraktım daha sonra düz lise olarak açıktan okumaya devam ettim. 2017 yılında liseden mezun olduktan sonra, eğitimde şu anki konumum olan Beykent Üniversitesi'nde Grafik Tasarım bölümünde eğitim almaya başladım. Daha önce BilgeAdam'da yani bir bilişim-dijital kursunda Grafik Tasarım, Web Tasarım, 3D modelleme, Bilgisayar Programcılığı, Sistem ve Ağ uzmanlığı, Microsoft Office,Yabancı Dil: İngilizce gibi birbirinden farklı derslerden eğitimimi tamamladım ve bazı sertifikalara sahip oldum. Video & film prodüksiyon ve animasyonda da belli bir yere kadar tecrübelerim bulunmaktadır.  Köpeğimi,bilgisayarları, teknolojiyi, havacılığı, gezmeyi, futbolu (özellikle Fenerbahçe'yi) severim.

You may also like...

4 Responses

 1. ogulcan dedi ki:

  merhaba zdaylan. en çok fsx thy uçak eklemek istiyorum fakat yeterince kaynak bulmadığım için uçak ekleyemiyorum lütfen nasıl uçak ekleneceği hakkında bir makale yada video çekermisin ??

  • zdaylan dedi ki:

   Merhaba Ogulcan, FSX için uçak ekleme hakkında daha önce makale açmıştım. Makale adresi: https://www.zdaylan.com/flight-simulator-ucak-ekleme/ Umarım yardımcı olur.

   • ogulcan dedi ki:

    tmm ama aircrafta giriyorum fltsim 6 yazıyorum sonra da kaydete tıklıyorum fakat erişim engellendi diye uyarı veriyor bu sorunu nasıl aşabilirm??

    • zdaylan dedi ki:

     O aircraft.cfg dosyasının içindekilerini bir not defterine kopyala daha sonra aircraft.cfg dosyadını aircraftt.cfg diye değiştir. Yerine not defterinde saklı tuttuğun kodlarıyla beraber o not defterini Dosya -> Farklı kaydet.. -> (aşağıdan tüm dosyalar için seç) aircraft.cfg olarak isimlendirerek o dizine kaydet. Sorun çözülmüş olacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.