Yasaklı sitelere nasıl erişilir? İşte sizin için küçük ve kolay kullanışlı ücretsiz bir VPN yazılımı!

Yasaklı sitelere nasıl erişilir? İşte sizin için küçük ve kolay kullanışlı ücretsiz bir VPN yazılımı!

Merhaba herkese,

Son zamanlarda birçok site devletimiz tarafından yasaklanıyor ve bazı insanlar, yasaklanmış sitelerden faydalanmak için iyi bir VPN programı aramakla boş zaman harcıyorlar, hatta bazen virüs bulaşması nedeniyle bilgisayarlarına da zarar verebiliyorlar.

Bu arada “Türkiye’de internet özgürlüğünün kısıtlaması” hakkında yazdığım yazımı okumanızı öneririm, okumak için tıklayın.

Evet, şimdi gelelim bu yazılıma..

Ultrasurf, yasaklı sitelere erişmek için geliştirilmiş küçük bir yazılımdır. Bu yazılımı ilk olarak 2007’de, yasaklanmış olan yabancı sitelerde bazı futbol maçlarını izlerdim. Ultrasurf, güvenli olduğunu düşündüğüm ve kurulum gerektirmeyen kullanışlı ve ücretsiz bir VPN yazılımı.

Yazılımı çalıştırdığınız zaman UltraSurf yazılımı ilk olarak sizin için en hızlı çalışan VPN serverını size saniyeler içinde bulur ve hemen bağlantısını gerçekleştirecek, IP adresiniz ise direkt olarak yabancı bir IP adresini alacaktır. Eski (gerçek) IP adresinize geri dönmek için programdan çıkmanız yeterli olacaktır.

Programı indirmek için tıklayın

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Yazarı instagram'da takip edin

zdaylan.com yapımı ve güvencesiyle, GrafikBu.com hizmetinize açılmıştır.


Web Tasarım - Blog hizmetleri - E-Ticaret Sitesi - 3D Modelleme - Logo Tasarım - Video Prodüksiyon - Kurumsal Kimlik gibi, daha çok grafik tasarım ağırlıklı ürünlerimize göz atabilirsiniz.

GrafikBu.com'u ziyaret etmek için tıklayın >>

zdaylan
Grafik Tasarım - Beykent Üniversitesi - 1990 doğumlu, grafik tasarım, 3D modelleme, yazılım ve animasyonla ilgilenir. Ayrıca Grafikbu.com'da grafik tasarım hizmetleri verir.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
BİR YORUM YAZIN

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.