Doğum günümde yeni çizimim: Need for Success

zdaylan
Yazar hakkında:  Mehmet Zübeyir Daylan - İstanbul, TR 1 Kasım 1990'da Bakırköy'de dünyaya geldim. Bahçelievler İlköğretim okulunda ilkokul (2002), Küçükçekmece Yeşilyuva İlkokul'da ortaokul (2005) eğitimini bitirdim. Liseyi 2007 yılında Okyanus Koleji'nde okurken bıraktım daha sonra düz lise olarak açıktan okumaya devam ettim. 2017 yılında liseden mezun olduktan sonra, eğitimde şu anki konumum olan Beykent Üniversitesi'nde Grafik Tasarım bölümünde eğitim almaya başladım. Daha önce BilgeAdam'da yani bir bilişim-dijital kursunda Grafik Tasarım, Web Tasarım, 3D modelleme, Bilgisayar Programcılığı, Sistem ve Ağ uzmanlığı, Microsoft Office,Yabancı Dil: İngilizce gibi birbirinden farklı derslerden eğitimimi tamamladım ve bazı sertifikalara sahip oldum. Video & film prodüksiyon ve animasyonda da belli bir yere kadar tecrübelerim bulunmaktadır.  Köpeğimi,bilgisayarları, teknolojiyi, havacılığı, gezmeyi, futbolu (özellikle Fenerbahçe'yi) severim.

01/11 My Birthday release: 
Yeni tasarımım!: Need For Success @grafikbu

Evet, sonunda! İlk başta portre çizimim ile başlayan bu çizimim, arka plandaki değişikleriyle artık bir bilgisayar oyunu kapağı gibi olmuş durumda!

Tamamını Photoshop ile tasarladığım bu çizimimde herhangi bir 3D modelleme desteği almadım, bina açılarını temel sanat bilgim ile kendim ayarladım ve çizdim.

T-shirt biraz aceleye geldi, araba çizimimde de gölge ile bazı detayları yapmayı unuttuğumu, bazı hatalar bıraktığımı söylemeden geçmem!  Yeni çizimimi bugün, yani 1 Kasım doğum günümde paylaşıyorum ve kendime nice yıllar diliyorum haha 🙂  Artık bundan sonra daha güzel çizimler için hedeflerimi gerçekleştirmeliyim!

Sosyal ol, paylaş!

  Instagram'dan @zdaylan kullanıcısını takip edin:

  0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
  Instagram'dan @zdaylan kullanıcısını takip edin:

  Reklam
  BİR YORUM YAZIN

  This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

  Henüz yorum yapılmamış.