YouTube videolarını programsız indirme

zdaylan
Yazar hakkında:  Mehmet Zübeyir Daylan - İstanbul, TR 1 Kasım 1990'da Bakırköy'de dünyaya geldim. Bahçelievler İlköğretim okulunda ilkokul (2002), Küçükçekmece Yeşilyuva İlkokul'da ortaokul (2005) eğitimini bitirdim. Liseyi 2007 yılında Okyanus Koleji'nde okurken bıraktım daha sonra düz lise olarak açıktan okumaya devam ettim. 2017 yılında liseden mezun olduktan sonra, eğitimde şu anki konumum olan Beykent Üniversitesi'nde Grafik Tasarım bölümünde eğitim almaya başladım. Daha önce BilgeAdam'da yani bir bilişim-dijital kursunda Grafik Tasarım, Web Tasarım, 3D modelleme, Bilgisayar Programcılığı, Sistem ve Ağ uzmanlığı, Microsoft Office,Yabancı Dil: İngilizce gibi birbirinden farklı derslerden eğitimimi tamamladım ve bazı sertifikalara sahip oldum. Video & film prodüksiyon ve animasyonda da belli bir yere kadar tecrübelerim bulunmaktadır.  Köpeğimi,bilgisayarları, teknolojiyi, havacılığı, gezmeyi, futbolu (özellikle Fenerbahçe'yi) severim.
27.07.2014
32.039
A+
A-

YouTube videolarını programsız indirmek aslında çok kolay :))

Önce indirmek istediğiniz YouTube linkine gidin, örneğin:

Yunanistan 1-4 Türkiye maçının özeti için YouTube linki:

www.youtube.com/watch?v=zqQBcBaFr6w

Orijinal link:

Bu videoyu indirmek için adres çubuğundaki “youtube”‘un hemen önüne “ss” (iki tane s harfi) yazıyoruz.  Aynen aşağıdaki gibi..

Instagram'dan @zdaylan kullanıcısını takip edin:

Sadece işaretlediğim yere görüldüğü gibi “ss” yazıyoruz bunun dışında başka bir işleme gerek yok şimdi Enter’a basıyoruz ve karşımıza indirme linklerini bir kaç dosya formatlarıyla beraber indirme linki sunuyor.

Buradan dilediğiniz formatta olanını indirebilirsiniz ancak eğer en iyi kaliteye göre indirmek istiyorsanız en yüksek pixele sahip olanından indirmeniz tavsiye edilir (görseldeki gib) ben bu videonun en kaliteli olanı yani 360p olanını MP4 formatında indirmeyi tercih ettim, sadece işaretlediğim linke tıkladım ve indirmeyi başlattı. Siz de dilediğiniz kaliteye göre seçim yaptıktan sonra indirmek için sadece dilediğiniz formatın üzerine tıklayın.

Görüldüğü gibi indirme başladı 🙂

Sosyal ol, paylaş!

  0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
  Instagram'dan @zdaylan kullanıcısını takip edin:

  Reklam
  BİR YORUM YAZIN

  This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

  Henüz yorum yapılmamış.