YouTube videolarını programsız indirme

Grafik Tasarım - Beykent Üniversitesi - 1990 doğumlu, grafik tasarım, 3D modelleme, yazılım ve animasyonla ilgilenir. Ayrıca Grafikbu.com'da grafik tasarım hizmetleri verir.
27.07.2014
10.207
A+
A-

YouTube videolarını programsız indirmek aslında çok kolay :))

Önce indirmek istediğiniz YouTube linkine gidin, örneğin:

Yunanistan 1-4 Türkiye maçının özeti için YouTube linki:

www.youtube.com/watch?v=zqQBcBaFr6w

Orijinal link:

Bu videoyu indirmek için adres çubuğundaki “youtube”‘un hemen önüne “ss” (iki tane s harfi) yazıyoruz.  Aynen aşağıdaki gibi..

Sadece işaretlediğim yere görüldüğü gibi “ss” yazıyoruz bunun dışında başka bir işleme gerek yok şimdi Enter’a basıyoruz ve karşımıza indirme linklerini bir kaç dosya formatlarıyla beraber indirme linki sunuyor.

Buradan dilediğiniz formatta olanını indirebilirsiniz ancak eğer en iyi kaliteye göre indirmek istiyorsanız en yüksek pixele sahip olanından indirmeniz tavsiye edilir (görseldeki gib) ben bu videonun en kaliteli olanı yani 360p olanını MP4 formatında indirmeyi tercih ettim, sadece işaretlediğim linke tıkladım ve indirmeyi başlattı. Siz de dilediğiniz kaliteye göre seçim yaptıktan sonra indirmek için sadece dilediğiniz formatın üzerine tıklayın.

Görüldüğü gibi indirme başladı ?

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Yazarı instagram'da takip edin

zdaylan.com yapımı ve güvencesiyle, GrafikBu.com hizmetinize açılmıştır.


Web Tasarım - Blog hizmetleri - E-Ticaret Sitesi - 3D Modelleme - Logo Tasarım - Video Prodüksiyon - Kurumsal Kimlik gibi, daha çok grafik tasarım ağırlıklı ürünlerimize göz atabilirsiniz.

GrafikBu.com'u ziyaret etmek için tıklayın >>

BİR YORUM YAZIN

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.